Tasuta transport Eesti piires

Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED

Müügitingimused kehtivad myBeddie Veebipoest ostja (edaspidi Tellija) ja müüja Sleep Solutions OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad myBeddie Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

myBeddie Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.pood.mybeddie.com.

HINNAINFO

Kõik myBeddie Veebipoes toodud hinnad on eurodes (€) ning sisaldavad käibemaksu 20%. Toote hinnad sisaldavad samuti ka transporti.

myBeddie Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.pood.mybeddie.com.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

- Kauba tellimiseks lisage soovitud toode ostukorvi
- Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis nupule KASSA
- Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud kontakti ning tarneaadressi andmeväljad
- Kinnitage transpordivalik
- Nupule SUUNDU MAKSMA vajutamisel suunatakse teid Maksekeskus AS lehele, kus saate sooritada makse internetipangas või krediitkaardiga.
- Pärast õnnestunud makse sooritamist suunatakse teid tellimuse kinnituslehele.

MAKSEVIISID

myBeddie Veebipoes on võimalik maksta pangalinkidega ning VISA ja MASTERCARD krediit- või deebetkaardiga.

Sleep Solutions OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Sleep Solutions OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

TOOTED

myBeddie Veebipood on teinud kõik endast oleneva, et kuvada toodete pilte ja värve nii täpselt kui võimalik. Teave kauba kohta on kuvatud Veebipoes vahetult kauba juures.

myBeddie Veebipood võtab endale õiguse tooted tootevalikust eemaldada.

MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

myBeddie Veebipood nõustub lepinguga, kui ta asub tellimust täitma. Veebipood jätab endale vajadusel õiguse tellimus tühistada sellest Tellijat informeerides.

Kauba müügilepinguga kohustub myBeddie Veebipood andma Tellijale üle olemasoleva, valmistatava, tellitava või tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tellijale. Tellija aga kohustub myBeddie Veebipoele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest. Müügileping jõustub pärast Tellija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

TOODETE TARNIMINE

myBeddie Veebipood tarnib kaupa Eesti piires välisukseni. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib myBeddie veebipood tellimuse ning teavitab tellijat orienteeruvast tarneajast.

myBeddie Veebipoel on õigus lepingust taganeda juhul, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida. Veebipood informeerib tellijat lepingust taganemisest esimesel võimalusel kas telefoni või e-kirja teel. Juhul, kui Tellija on tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab Veebipood ostuhinna viivitamatult, kuid hiljemalt 1-2 tööpäeva jooksul.

Kättetoimetamise kiirus oleneb toote juures olevast tarnelubadusest. Kui tarnelubadust ei ole märgitud, siis tarnelubadus on 1 nädal. Tarnelubadus on indikatiivne ja võib nihkuda paari päeva raames olenevalt pühadest ja ettearvamatutest asjaoludest.

Samas tellimuses olevad erinevate tarneaegadega tooted saavad tellimuse kinnitamisel lõpliku tarneaja kõige pikema ooteajaga toote järgi. Veebipood jätab endale õiguse erinevate tarneaegadega toodete tellimusi poolitada ning tarnida neid mitmes osas.
myBeddie Veebipoe tarneajad tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.

myBeddie Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kauba transpordiks on pakutud tellijale õiget aega, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha. myBeddie Veebipood ei vastuta kaupade kohaletoimetamise viivituse ja arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Tellija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigusest.

myBeddie Veebipood kasutab tarnete teostamiseks järgmiseid partnereid:
- DPD
- Omniva
- Itella
- Go3 transport

Paki saabumisel tellija veendub, et sellel ei ole transpordi käigus tekkinud vigastusi. Kui on, siis tellija ei võta pakki vastu ning teeb kullerile vigastuse kohta märkuse.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Tellija annab Veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tellija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-posti aadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

myBeddie Veebipoel on õigus kasutada Tellija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks tellijale. myBeddie Veebipood saadab tellijale uudiskirju ning pakkumisi e-maili aadressile ainult juhul, kui tellija on selleks avaldanud soovi sisestades e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Tellijal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Tellijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

TAGASTAMISÕIGUS 

Pärast tellimuse kättesaamist on tellijal õigus Veebipoes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.

Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tellija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tellija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

Juhul, kui kauba originaalpakend on kahjustunud või kui kauba prooviperioodil toimunud kauba kasutamine ületab kaubaga tutvumiseks vajaliku mõistliku ulatuse või kui tagastatav kaup ei ole uue samalaadse kaubaga analoogilises seisukorras, siis on Veebipoel õigus arvestada Tellijale tagastamisele kuuluvast summast ühepoolselt maha kauba väärtuse vähenemisele vastav hüvitis. Hüvitise suurus määratakse kindlaks lähtudes tagastatud kauba väärtuse võimaliku vähenemise ulatusest ning hüvitise suurusest teavitatakse Tellijat esimesel võimalusel pärast hüvitise suuruse väljaselgitamist.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada vastav taotlus myBeddie Veebipoe klienditeenindusele, e-posti hello@mybeddie.com teel. Näidistaotluse saab alla laadida siit.
Veebipood ja Tellija lepivad kokku kauba tagastamise transpordivõimalused ning Kauba tagastamise kulud kannab Tellija, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

myBeddie Veebipood tagastab taganemisavalduse kättesaamisel Tellijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tellijalt saadud tasud.

Tagastamise õigus ei laiene juriidilistele isikutele. Tarbijakaitseseaduse mõistes on tarbija eraisik.

GARANTII

myBeddie Veebipoest ostetud kaupadele kehtib 2-aastane garantii. 

myBeddie Veebipood vastutab kaupade nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, kui mittevastavus oli olemas kauba tellijale üleandmise hetkel. Kaubal puuduse ilmnemisel palume koheselt lõpetada kauba kasutamine ning teavitada veebipoodi ilmnenud puudusest viivitamatult.

myBeddie Veebipood ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba mittenõuetekohase või mittesihipärase paigaldamise, kasutamise ja/või hooldamise tõttu. Veebipood ei vastuta kauba puuduste ees, mis tekkisid kaubale normaalse kulumise käigus.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-posti aadressile hello@mybeddie.com pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tellijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Kui Tellijal on myBeddie Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja teel aadressile hello@mybeddie.com.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Tellijal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada Tarbijavaidluste komisjoni kodulehel.

Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Tellija ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Tellija kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Tellija võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.